30 stycznia 2016 r. odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów  BAL KARNAWAŁOWY. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, piratów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi „kompanami”, a także rodzicami i nauczycielami. Podczas imprezy odbywały się konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział.

Reprezentanci każdej z klas wykonywali różnorodne zadania. Dla każdego czekała nagroda.

Dzieci mogły uzupełnić swoje siły w „szkolnej kawiarence”, która oferowała pyszne ciasta i napoje. Niespodzianką dla każdego dziecka była wata cukrowa przygotowana przez Radę Rodziców.

Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.

Joanna Piotrowska
Emilia Suchenek

Hello wisitors, we want Note our sponsors buy online propecia and buy propecia through which you can order buy propesia online in pharmacy/