Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder root/cache/preview.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder root/cache/preview.

30 stycznia 2016 r. odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów  BAL KARNAWAŁOWY. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, piratów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi „kompanami”, a także rodzicami i nauczycielami. Podczas imprezy odbywały się konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział.

Reprezentanci każdej z klas wykonywali różnorodne zadania. Dla każdego czekała nagroda.

Dzieci mogły uzupełnić swoje siły w „szkolnej kawiarence”, która oferowała pyszne ciasta i napoje. Niespodzianką dla każdego dziecka była wata cukrowa przygotowana przez Radę Rodziców.

Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.

Joanna Piotrowska
Emilia Suchenek

{gallery rows=10}2015/44{/gallery}

Hello wisitors, we want Note our sponsors buy online propecia and buy propecia through which you can order buy propesia online in pharmacy/